ÜRÜN MODELLEME


3D Atölye olarak profesyonel bir şekilde ürün modellemesi yaparak 3D Ürün Görselleştirmesi yapıyoruz. Bunun için bize DWG dosyası veya çizilecek ürünün fotoğrafını göndermeniz yeterli.

Bize SAT, İGS, Solidworks, DWG olarak 3 boyutlu çizim dosyalarını da göndere bilirsiniz. Bize Dosyasını gönderdiğiniz 3D modellere malzeme atayarak,ışıklandırarak ve render alarak da 3D görselleştirmesini yapıyoruz.

3D Modellemeyi 3DS MAX ile veya 3DS MAX eklediğimiz bir plugin ile yapıyoruz. Modelleme çalışması bitince HDRİ ışıklandırma programı ile ışık ayarlarını yapıyoruz ve VRAY kullanarak render alıyoruz.

Asıl renderları almadan önce size draft (örnek, çözünürlüğü düşük) renderlar alıyoruz. Böylece modelde eksik kalan parça veya eklemek istediğiniz bir parça var mı diye kontrol edebiliyorsunuz.

Siz bize tamam bu model render edin dediğinizde VRAY ile istenilen büyüklükte fotoğraf gerçekliğinde render alıyoruz ve Photoshop programı ile sunum çalışmaları için hazır hale getiriyoruz.

Endüstriyel ürün modelleme de genelikle arkası şeffaf olan resimler render alıyoruz çünkü Grafik Tasarım için bu nokta çok önemli olmaktadır.

Eğer ürünün 3D animasyon filmi yapılacak ise modelli hareketlendirip düşük çözünürlükte

3D animasyonu render ediyoruz. Müşteri onayladıktan sonra asıl 3D animasyonu render alıyoruz.

Render işlemi bittikten sonra Adobe programları ile 3D animasyon filmini tamamlıyoruz.

Ürün Modelleme de en dikkat etiğimiz nokta, modellenen ürünün asıl ürün ile tamamen aynı olamasıdır.

#ürünmodelleme #endüstriyelürünmodelleme #ürünrender #3DGörselleştirme #VrayRender

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square