3D Atölye'ye

OLAĞAN ÜSTÜ

KATALOGLAR ve BROŞÜRLER

TASARLATIN

3D ATÖLYE MODELLEME MERKEZİ

3D Atölye Her Dilde Olağanüstü

Katalog ve Broşür Tasarımları

Türkiye'nin her bölgesinde bulunan Firmalar için Katalog, Broşür, Afiş, Kurumsal kimlik Tasarımları yapmaktayız. Katalog ve Broşürlerimizi tasarlarken Firmanın Kimliği doğrultusunda Tasarımlarımızı yaparız.

 

Her Dilde Katalog Tasarımı

Türkiye'nin her bölgesinde bulunan Firmalara sadece yurt içinde kullanacakları Kataloglar hazırlamıyoruz ayrıca Firmalar için ihtiyaç duydukları dilde de Katalog ve Broşür Tasarımları hazırlıyoruz. Müşterilerinize daha iyi bir şekilde ulaşmanız ve ürünlerinizi doğru tanıtabilmeniz için her Dilde Katalog Tasarımları hazırlıyoruz. 

İster 4 Renk İster 6 Renk 

Yüksek Kaliteli Grafik Tasarımlar

Katalog, Broşür ve diğer Grafik Tasarımlarımızı istek doğrultusunda 4 renk veya 6 renk olarak hazırlıyoruz.

Doğru renkler ile kalibre edilmiş monitör kullanarak renk hatalarının önüne geçiyoruz.

Doğru Baskı Renkleri

Kalibre edilmiş monitör ile çalıştığımızdan dolayı ve Matbaa baskı makinesinin renk ayarlarına göre PDF dosyası hazırladığımız için Doğru Baskı Renkleri nde bir sapma oluşmamaktadır.

Firmaların isteği doğrultusunda baskı sırasında kendimiz bizzat Matbaa da bulunarak renkleri kontrol etmekteyiz. Böylece Katalog da veya Broşürlerde kullanılan görseller ne aşırı siyah ne de farklı renklerde çıkmamaktadır.

Firmalar için Hazırladığımız Grafik Tasarımlar

Firmalar için kurumsal kimlik, katalog tasarımı, broşür tasarımı, blok not tasarımı, kartvizit, antetli kağıt, cepli klasör, sosyal medya reklam tasarımı,logo tasarımı ve afiş tasarımları hazırlamaktayız.

Firmanın kimliğine uygun ve firmayı yansıtan grafik tasarımlar hazırlamak bizim ilkemiz olmuştur. Firmayı en iyi yansıtan görseller hazırlamak ilkelerimize dahildir. Hazırladığımız işleri baskı sırasında da takip etmek veya size verdiğimiz PDF dosyasına baskı sırasında da yardımcı olmak en iyi sonuçları almamızı sağlamaktadır.

Katalog Tasarımı

Firmalar için her çeşit katalog tasarımları hazırlamaktayız. İster sizin gönderdiğiniz görseller ile, ister bizim fotoğraflarını çektiğimiz ürünler ile, ister 3D olarak modelleyip render alarak görselleştirmesini yaptığımız ürünler ile olsun katalogları en kaliteli şekilde tasarlıyoruz. 

Broşür Tasarımı

Firmalar için her ebatta broşür tasarımı yapmaktayız. Ürünlerinizi en iyi yansıtacak şekilde ve doğru renkler ile firmanızın broşürlerini en iyi şekilde tasarlıyoruz. 

Blok Not Tasarımı

Firmanızın ihtiyaç duyduğu her türlü blok not tasarımını yapmaktayız. İster büyük olsun ister küçük olsun en güzel ve firmanıza yakışan türde blok not tasarımları yapmaktayız.

Antetli Kağıt ve Kartvizit Tasarımı

Sizler ve Firmalar için antetli kağıt ve kartvizit de hazırlamaktayız.

Cepli Klasör Tasarımı

Firmanız ve şirketiniz için cepli klasör tasarımı da yapmaktayız. Cepli Klasörlerinizi firmanız için hazırladığımız kataloglar gibi kaliteli ve sizi yansıtan işler olmasına özen göstermekteyiz.

Sosyal Medya ve Afiş Tasarımları

Çalıştığımız firmalar için sosyal medya ve afiş tasarımları da hazırlamaktayız.

Firmanızı sosyal medyada da güçlü kılıyoruz.

Katalog ve Broşürler Basılırken

Sizin için hazırladığımız Grafik Tasarımları sizin isteğiniz doğrultusunda renk hataları ve baskı hataları oluşmaması için baskı sürecini de takip etmekteyiz.

Grafik Tasarım Fiyatları

3D Atölye'de Grafik Tasarım ve Katalog, Broşür tasarımları uygun fiyata yapılır.