3D ATÖLYE'DE

MİMARİ MODELLEME

3D Mimari Modelleme

3D Atölye olarak 3d mimari modelleme yapmaktayız. Dış mekan modellemesi ve iç mekan modellemesi ile mimari projelerinize hayat vermekteyiz. 3d mimari modelleme yaparken sektörün en güçlü programı olan 3ds max i ve render almak için Vray render motorunu kullanmaktayız. Mimari modelleme ye başlamak için bize mimari projenin çizim dosyasını göndermeniz yeterlidir. Ürün görselleştirmesi için de 3d mimari modelleme ile iç mekanlar veya dış mekanlar yaratıyoruz.

 

Mimari Galeri

3D Mimari Çizim Fiyatları

Mimari modelleme için 3d mimari çizim fiyatı belirlerken kaba hesaplama üstünden fiyat veriyoruz. İş gününü ve render maliyetlerini hesaplayarak 3d mimari çizim fiyatları çıkartıyoruz.

Bunu yapmamızın sebebi her binanın dış cephe tasarımının farklı olmasındandır. Bina dış ve iç cephesinde ornament kullanılmış ise 3d modelleme zamanı artmaktadır. Bu da 3d çizim fiyatlarını yükseltmektedir. Bazı iç mekanlarda komplike dekorasyon malzemesi kullanılıyor ise, bu da maliyeti artıran özelliklerdir. Bire bir aynı laminat parke veya mermer, fayans gibi malzemeleri rahatlıkla kullanabiliyoruz. Böylece sizde projenin gerçek halini müşterilerinize suna biliyorsunuz. 

Fiyat çalışması yapılabilmesi için bize mail olarak proje göndermeniz yeterlidir. Eğer özel bazı modeller modellenmesi gerekiyor ise bize bunu telefonda veya mail olarak belirtebiliyorsunuz.

3D Max Çizim

Başta da bahsettiğimiz gibi mimari modelleme ve 3d modelleme için 3d max çizim programını kullanmaktayız. 3d max kullanmamız sebebi ise en başta mimari çizim projelerine uygun olmasıdır. Autocad veya Revit gibi programlardan düzgün dosya transferi yapabilmesidir. 3d max çizim programını destekleyen pluginlerin çokluğu da bunda etkendir. Büyük mimari projeler ile kolaylıkla baş edebilen bir programdır.