3D ATÖLYE DE ENDÜSTRİYEL ÜRÜN MODELLEME

3D ATÖLYE MODELLEME MERKEZİ

 

3D Atölye ve Endüstriyel Modelleme

Sanayi sektörüne yönelik bilgisayar destekli endüstriyel modelleme ile yapılan ürünlerin tanıtım, sunum ve reklam için

3D Modelleme ile beraber 3D Render ve 3D Animasyon yapmaktayız. Durma göre sizden Solidworks, SAT, IGS dosyasını alarak veya tekrar modelleyerek endüstriyel ürünü kullanıyoruz. 

Sanayi sektörünün kullandığı 3d programlarla bizim aldığımız sonuçları almak çok zor ve zahmetlidir ve uzun sürmektedir. Bizde ise 3d programlar daha esnek ve 3d animasyonda da verimli olduklarından bu işlem daha az yorucu olmaktadır.

Endüstriyel modelleme ile yaptığımız bazı görselleştirmeler.

Diğer çalışmalarımızı incelemek için Ürün Modelleme Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

endüstriyel sabunluk tanıtım modellemesi
küpeşte ekipmanlrı modellenmesi

3 Boyutlu Endüstriyel Modelleme Nedir ? 

Bir ürünü bilgisayar ortamında imalat ve tanıtım için 3 boyutlu olarak modellenmesi veya prototipinin hazırlanması için yapılan modelleme dir.

Endüstriyel modellenin Sanayimize bir çok avantajı vardır. AR-GE çalışması sırasında bir vazgeçilmezdir.

Modellemesini yaptığımız Endüstriyel modelleme ve Görselleştirmesini incelemek için 3D Modelleme Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

endüstriyel güneş enerji sistemi modellemesi
sanayi tipi soğutma dolabı ürünlü render

Endüstriyel Modelleme ile neler Modellenir ?

İmalatını yapmak istediğiniz her türlü nesneyi modellenebilir böylece nesnenin gerekli olan testlerini bile bilgisayar ortamında yapabilirsiniz.

3D Atölye olarak biz endüstriyel modellemede tanıtım ve reklam çalışmaları bölümü ile alakalıyız. Tanıtmak istediğiniz Ürünün gerçekçi fotoğraflardan daha güzel sonuçlar almanıza yardımcı oluruz. Katalog ve tanıtım broşürleri hazırlarken sizi şişkin bütçelerden ve zaman harcanan çekim aşamasından kurtarırız.