3D ATÖLYE VE 3D GÖRSELLEŞTİRME DÜNYASI

3D ATÖLYE MODELLEME MERKEZİ

 

3D Görselleştirme Nedir ?

3D Görselleştirme ile Projeleriniz ve Tasarımlarınız gerçekçi ve gerçek üstü bir görünüm kazanmaktadır. 3D modelleme işlemi bitirildikten sonra sunum ve tanıtım için en can alıcı açılardan render alınarak resim olarak çıktılar alınır. Böylece sadece bilgisayar da olan bir çalışma değil istenilen açılardan resimlendirilmiş bir çalışma olur elinizde. 3D Atölye olarak biz en güzel görüntüyü almaya çalışırız..

3D Mimari Görselleştirme

Mimari Projeler için artık 3d mimari çizim tek başına yetmemektedir projeyi başarılı bir şekilde sunmak da gerekir, işte tam bu nokta da 3D görselleştirme devreye girmektedir. Mimari Projenin en güzel açılarını ve Mimari proje en güzel anlatan kareleri düzenlenir.

3d mimari tasarımı en iyi şekilde yansıtmak projenin sunumu kolaylaştıracaktır. 

Daha detaylı çalışmaları görmek için Mimari Modelleme Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

3d görselleştime için odellenen mutfak
küpeşte ekipmanlrı modellenmesi

3D Endüstriyel Ürün Görselleştirmesi

3 Boyutlu Modellenmiş olan bir endüstriyel ürünün sunum ve tanıtımı için ışıklandırılmış bir sahnede veya endüstriyel ürünün yer alacağı bir ortamı modelleyerek hazırlıyoruz. Ürünün detaylı anlatımı için endüstriyel ürünü bazı bölgelerinden keserek iç bölgesinin veya istenen özelliğinin görünmesini sağlıyoruz. Yüksek çözünürlüklerde aldığımız resimler ile sorunuz baskı ve afiş çalışması yaptırabiliyorsunuz.

Endüstriyel Görselleştirme için 3D animasyonlu sunum videosu da hazırlıyoruz. 

3D Endüstriyel Görselleştirme ile yaptığımız çalışmaları incelemek için 3D Modelleme sayfamıza bakabilirsiniz.

3D görselleştirmesi yapılan müzik seti
3d Görselleştirme ile alüminyum küpeşte görselleşti mesi