3D ATÖLYE de 3D MODELLEME


3D Modelleme ile profesyonel 3D Render alan 3D Atölye Ürün ve Proje tanıtımında da en büyük yardımcınız.

3D Modelleme Örnekleri

İmalatını yaptığınız ürünlerin veya projesine başladığınız bir inşaatın tanıtım ve reklam çalışması için 3d modelleme yaparak ve 3d render alarak hizmet vermekteyiz.

 

Yaptığımız 3d ürün modelleme çalışmalarından bazıları. Diğer 3d modelleme çalışmalarımızı görmek için 3d modelleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

3D Atölye olarak 3d modelleme nedir ve 3d modelleme nasıl yapılır konularını biraz açalım.

3d modelleme nedir? bilgisayarın 3d modelleme programları sayesinde yaratığı x-y-z yönlerine sahip 3 boyutlu sanal bir evrende bir nesnenin 3 boyutlu olarak modellenmesi dir. Bu üç koordinatlı sanal evrende modelleme yaparken modellemesi yapılacak olan nesnenin her yönünü rahatça görebilmekteyiz. Bu da bize detaylı bir 3d modelleme yapmamıza olanak verir.

3d modelleme nasıl yapılır? 3d modelleme programları burada bize yardımcı olmaktadır. Bilgisayara yüklediğimiz bir 3d modelleme programı ile çizime başlamadan önce bize çizilecek ürünün veya binanın teknik çizimi veya fotoğrafı gerekmektedir. Teknik çizimin veya fotoğrafın çizilecek nesnenin her yönünü göstermesi gerekmektedir yoksa sadece görebildiğimiz yönlerini çizmemiz mümkün olacaktır.

Teknik çizimi verilen bir ürünün bire bir aynısını çizmeniz mümkündür. Ama fotoğraf ile çizim yaparken modelleme yapanın kabiliyeti ön plana çıkmaktadır. Ürünün ölçüleri tam olmasa da görünüşü bire bir aynısı olacaktır.

 

3D Atölye olarak yaptığımız mimari modelleme çalışmalarından bazıları.

Diğer mimari modelleme çalışmalarımızı görebilmek için mimari modelleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

3D Atölye de 3D Modelleme Fiyatları ?

3D Atölye olarak projesine ve ürününe göre 3d modelleme fiyatları vermekteyiz. Kaç gün çalıştığımıza ve ne kadar emek harcadığımıza göre fiyat belirlemekteyiz.

Her endüstriyel ürün ve her mimari proje farklı olduğundan dolayı sabit bir fiyat politikası sunamıyoruz.

Mesela; modellemesi kısa süren düz bir mutfak ile çok fazla detay barından bir mutfak modellemesine aynı fiyatı vermek mümkün değildir. Bu sebepten dolayı bize mutlaka 3d modellemesini yatırmak istediğiniz ürünün veya mimar projenin çizimlerini yada bir fotoğrafını mail ile ulaştırmanız gerekmektedir. Gelen mailiniz doğrultusundan size 3d modelleme fiyat teklifi hazırlayarak en kısa zamanda geri dönüş sağlıyoruz.

 

3D Modelleme ve 3d render süreci bittiğinde 3D Atölye olarak ihtiyacınız doğrultusunda Katalog ve Web site tasarım hizmeti de vermekteyiz.

 

#3dmodelleme #3dmodellemefiyatları #mimarimodelleme #3dmodellemenasılyapılır #3dmodellemenedir #3dürünmodelleme #3drender

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square